Brillantsolitär
Weißgold 585, Altschliffbrillant ca. 0,32 ct, RW 57, 6,4 gøg6
13.07.2015 - 15:23
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Brillantsolitär
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 13.07.2015 - 15:23 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 07.07. - 13.07.2015 |