Adolf Kaufmann
(1848-1916) zugeschrieben/ attributed "Blick auf Kaisermühlen an der Donau", Öl auf Leinwand, 42 x 74,5 cm, gerahmt, (W)
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
06.07.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
Adolf Kaufmann
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Starožitnosti, Obrazy |
Datum: | 06.07.2015 - 15:00 |
Prohlídka: | 30.06. - 06.07.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena: