Carl von Merode
(Mödling 1853-1909 Wien) Markstand im Nebel, undeutlich signiert Carl Merode, Öl auf Holz, 24 x 30 cm, gerahmt, Krakelees, (W)
Gutachten von Hans Enzinger aus dem Jahre 1951 vorhanden
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
06.07.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.015,-
- Vyvolávací cena:
Carl von Merode
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Starožitnosti, Obrazy |
Datum: | 06.07.2015 - 15:00 |
Prohlídka: | 30.06. - 06.07.2015 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)