Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) "Bella" Original Lithographie signiert Kumpf mit E/a bezeichnet 38 x 28 cm. verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
01.07.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Gottfried Kumpf *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 01.07.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 20.06. - 01.07.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena: