Ernst Jugel *
(Essen 1928 geb.) "Spaziergang am See", rechts unten signiert Jugel, Öl auf Leinwand, ca. 61 x 81 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
15.07.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Ernst Jugel *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 15.07.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 08.07. - 15.07.2015 |