Viktor Gutmann *
(Triest 1887-1963) Gebirgslandschaft (Bischofsmütze), links unten signiert V. Gutmann, Öl auf Platte, ca. 50 x 63 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
15.07.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Viktor Gutmann *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 15.07.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 08.07. - 15.07.2015 |