Peter Robert Keil *
(geb. 1942 Züllerau/Pommern) Ohne Titel, signiert P. Keil, Öl/Acryl auf Leinwand, 90 x 57,5 cm, auf Spannrahmen, Altersspuren, fleckig
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
13.07.2015 - 15:03
- Vyvolávací cena:
Peter Robert Keil *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 13.07.2015 - 15:03 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 29.06. - 10.07.2015 |