Monogrammist 2. Hälfte 20. Jahrhundert
Blumenstrauss in Vase, monogrammiert KO, Öl/Karton, Bildausschnitt 52 x 35,5 cm, gerahmt, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
13.07.2015 - 15:59
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 13.07.2015 - 15:59 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 29.06. - 10.07.2015 |