Brillantring
Gold Weißgold 585, ein Altschliffbrillant ca. 0,15 ct, auf Onyx, RW 58, 11,3 gøg10
13.07.2015 - 17:08
- Vyvolávací cena:
Brillantring
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 13.07.2015 - 17:08 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 29.06. - 10.07.2015 |