Brillantbrosche
Gold, Weißgold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 3,30 ct, Saphire, 22,4 gøg22
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
22.06.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-
Brillantbrosche
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 22.06.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 15.06. - 20.06.2015 |