Maler um 1855
"Parklandschaft" Rückseite datiert und bezeichnet Wilhering d. 2. May (1)855, Aquarell auf Papier, ca. 15 x 13 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
01.07.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Maler um 1855
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 01.07.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 24.06. - 01.07.2015 |