Brillant-Korallendamenring
Gold 750, gemarkt Princess, Brillanten zus. ca. 0,35 ct, 12 g, RW 65 øG9
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
01.07.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Brillant-Korallendamenring
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 01.07.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 24.06. - 01.07.2015 |