Aquamarin-Brillantdamenring
Gold 750, Brillant ca. 0,20 ct, Aquamarin im Cabochonschliff, 10,39 ct, gemarkt LUTH BIJOUX, RW 56, 13,5 gøG11
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
01.07.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Aquamarin-Brillantdamenring
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 01.07.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 24.06. - 01.07.2015 |