Gianni Vallieri *
(Ferrara 1928 geb.) "Ohne Titel", signiert Vallieri, Öl auf Karton, 30 x 30 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
17.06.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Gianni Vallieri *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.06.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 08.06. - 17.06.2015 |