Arnold Clementschitsch *
(Villach 1887-1970) "3 Herrenportraits", signiert Clementschitsch, Lithografien,34 x 25/35 x 27/34,5 x 25 cm, alle gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
17.06.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Arnold Clementschitsch *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.06.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 08.06. - 17.06.2015 |
Položky z jiných aukcí
- Jugendstil Beleuchtungsset
- Ohrstecker mit behandelten Topasen