Kurt Piber *
(Gmünd 1944 geb.) "Niki Lauda", signiert Piber, betitelt "Alle steh'n im Schatten des Formel 1 Computers N. L.", Zeichnung auf Papier, 30 x 40 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
17.06.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 130,-
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Kurt Piber *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.06.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 08.06. - 17.06.2015 |
Položky z jiných aukcí
- Frühe Puppenstube um 1870,
- Fußschemel
- Gottfried Kumpf *