Ilse Mayr
(Baden/Zürich 1921) "Magnolien", signiert Ilse Mayr, datiert 2000, Öl auf Leinwand, Keilrahmen, 100 x 100 cm
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
17.06.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Ilse Mayr
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.06.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 08.06. - 17.06.2015 |