Neapolitan School, 17th century
The philosopher Democritus,
oil on canvas, 122 x 91 cm, framed
Expert: Dr. Alexander Strasoldo
Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 403
old.masters@dorotheum.com
24.06.2015 - 15:00
- Odhadní cena:
-
EUR 8.000,- do EUR 12.000,-
Neapolitan School, 17th century
The philosopher Democritus,
oil on canvas, 122 x 91 cm, framed
Expert: Dr. Alexander Strasoldo
Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 403
old.masters@dorotheum.com
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
old.masters@dorotheum.at +43 1 515 60 403 |
Aukce: | Obrazy starých mistrů |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 24.06.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 18.06. - 24.06.2015 |
Položky z jiných aukcí
- Brillant Damenring zus. ca. 0,45 ct
- Jean-Joseph Thorelle
- Wiking Auto Modelle 1:87, ca.180 Stk.,
- Adolphe-Jean Lavergne, Tiger, Modellnummer: 3988, Entwurf: ca. 1905/08, Ausführung: Wiener Manufaktur Friedrich Goldscheider, bis 1918
- ** - Österr. 1945 - Nr. 684 (20 Pfg. Grazer) im postfrischen 8er - Block mit Totalabklatsch,