Fritz Aigner *
(Linz 1930-2005) "Der Maler Fritz Aigner", rechts unten signiert und datiert F. Aigner (19)79, Lithografie, nummeriert 14/299, Blattgröße ca. 100 x 70 cm, Blattrand etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
17.06.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Fritz Aigner *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.06.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 10.06. - 17.06.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: