Anton Filkuka *
(Wien 1888-1957) "Ansicht von Kairo" rechts unten signiert A. Filkuka, Mischtechnik auf Papier, ca. 47 x 58 cm, verglast, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
17.06.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Anton Filkuka *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.06.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 10.06. - 17.06.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena: