Ernst August Mandelsloh *
(Wels 1886-1962 NeumarktSt. Veit/Oberbayern) "Blumenstrauß in Vase", links unten signiert E. A. v. Mandelsloh, Mischtechnik auf Karton, ca. 25 x 18 cm, verglast, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
17.06.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Ernst August Mandelsloh *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.06.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 10.06. - 17.06.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: