Hans Franta *
(Linz 1893-1982) Betitelt "Schlosspark", rechts unten monogrammiert HF, am Passepartout signiert Hans Franta, Pastell in Farbe, ca. 38 x 28 cm, Passepartout (fleckig)
Expert: Christian Wiesinger
17.06.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Hans Franta *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.06.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 10.06. - 17.06.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena: