Marc Chagall *
(Witebsk 1887-1985 Saint Paul de Vence) Buch mit 11 Mourlot-Lithografien, davon 9 in Farbe, Verlag André Sauret Monte Carlo 1960, Blattgrößen ca. 32 x 24 cm, etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
17.06.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-
Marc Chagall *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.06.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 10.06. - 17.06.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: