Carl Rotky *
(Graz 1891-1977 Grottenhof/ Leibnitz, Besuch der Malerschule v. C. Damianos) Konvolut Glückwunschkarten in Mappe, teilweise in Farbe und handsigniert, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
26.02.2018 - 15:24
- Vyvolávací cena:
Carl Rotky *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, hračky e šperky |
Datum: | 26.02.2018 - 15:24 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 12.02. - 23.02.2018 |