Brillantdamenring
Gold 750, zweifarbig, Altschliffbrillanten zus. ca.0,20 ct, synt. Korund, RW66, 7,5 g øG7
11.06.2015 - 16:00
- Vyvolávací cena:
Brillantdamenring
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 11.06.2015 - 16:00 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |
Prohlídka: | 28.05. - 10.06.2015 |