Brillantsolitär
Gold 585, Altschliffbrillant ca. 0,25 ct, RW 57, 2,7 gøg3
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
08.06.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Brillantsolitär
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 08.06.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 01.06. - 06.06.2015 |