Georg Janny
(Wien 1864-1935) Hochkalter Griesalm, Mischtechnik auf Papier signiert G. Janny, 22,5 x 28 cm. in Passep. gerahmt verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
03.06.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Georg Janny
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.06.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 23.05. - 03.06.2015 |