Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) "Bella" Lithographie in Farbe, signiert Kumpf, betitelt, Nr. 114/200, Widmung, Blattgrösse 65 x 50 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
03.06.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.06.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 23.05. - 03.06.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 900,-