Othmar Krenn *
(Gratwein 1952-1998, tätig als Aktions- und Objektkünstler in Judendorf) Figur, signiert Krenn, Mischtechnik auf Papaier, Nr. 5 von 8 nummerierten Exemplaren, Bildausschnitt 80 x 55 cm, unter Plexiglas, Passepartout, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
11.06.2015 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 798,-
- Vyvolávací cena:
Othmar Krenn *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 11.06.2015 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 26.05. - 09.06.2015 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)