Gustav Hessing *
(Czernowitz 1909-1981 Wien, Ausbildung an der Wiener Akademie, Mitbegründer der Künstlergruppe Der Kreis und Mitglied der Wiener Sezession) Ohne Titel, monogrammiert GH, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 31 x 37 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
11.06.2015 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 598,-
- Vyvolávací cena:
Gustav Hessing *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 11.06.2015 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 26.05. - 09.06.2015 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 800,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: