Rudolf Klingsbögl *
(Wien 1881-1943) 2 Bilder "Herrenporträt", signiert Rudolf Klingsbögl, Öl auf Karton, ca. 14 x 12 cm, gerahmt, beschädigt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
03.06.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Rudolf Klingsbögl *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.06.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 27.05. - 03.06.2015 |