Ernst Balluf *
(Linz 1921-2008) "Linzerin", rechts unten signiert Ernst Balluf, Lithografie, ca. 48 x 42 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
03.06.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Ernst Balluf *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.06.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 27.05. - 03.06.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: