Ernst Balluf *
(Linz 1921-2008) 2 Landschaftsbilder, Farblithographie, rechts unten signiert, nummeriert 241/300, 236/300, Blattgröße ca. 32 x 43 cm, gerahmt
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
03.06.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ernst Balluf *
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.06.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 27.05. - 03.06.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 130,- -
Vyvolávací cena:
EUR 80,-