August Trummer *
(geb. 1946 Grottenhof/Leibnitz Studium bei F. Hartin, A. Osterider und Ed. Walcher) Tanzende, handsigniert, datiert Trummer 28.6.92, Kohle/ Rötelzeichnung auf Papier, Bildausschnitt 29 x 42 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
26.02.2018 - 16:15
- Vyvolávací cena:
EUR 170,-
August Trummer *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, hračky e šperky |
Datum: | 26.02.2018 - 16:15 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 12.02. - 23.02.2018 |