Lonny von Plänckner
(Cahla/Thüringen 1863 geb.; später tätig in München) Landschaft mit Wegkreuz, undeutlich signiert L (Lonny) v. Plänckner, Öl auf Holzplatte, Bildausschnitt 16,5 x 9,5 cm, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
26.02.2018 - 16:18
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Lonny von Plänckner
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, hračky e šperky |
Datum: | 26.02.2018 - 16:18 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 12.02. - 23.02.2018 |