Künstlerin 20. Jahrhundert
Gartenidylle, undeutlich signiert Temple, Öl auf Holzplatte, auf der Rückseite beschriftet, Bildausschnitt 14,5 x 25,5 cm, gerahmt, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
26.02.2018 - 16:20
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Künstlerin 20. Jahrhundert
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, hračky e šperky |
Datum: | 26.02.2018 - 16:20 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 12.02. - 23.02.2018 |