Monogrammist 1. Drittel 20. Jahrhundert
Einsamer Baum, monogrammiert, datiert K Sch 31, Öl auf Karton, Bildausschnitt 21,5 x 26,5 cm, gerahmt, Altersspuren oberer Bildrand, Mitte beschädigt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
26.02.2018 - 16:27
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, hračky e šperky |
Datum: | 26.02.2018 - 16:27 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 12.02. - 23.02.2018 |