Künstler 20. Jahrhundert
Geburt Christi, Arbeit vermutlich Ulf Mayer (geb. 1926 in Kalwang), Holzschnitt, Stockgröße 48 x 26,5 cm, verglast, gerahmt, Rahmen bestoßen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
26.02.2018 - 16:34
- Dosažená cena: **
EUR 80,-
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Künstler 20. Jahrhundert
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, hračky e šperky |
Datum: | 26.02.2018 - 16:34 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 12.02. - 23.02.2018 |