Brillantsolitär ca. 0,75 ct
Gold Weißgold 750, Altschliffbrillant, RW 57, 8,9 gøg9
21.05.2015 - 15:26
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Brillantsolitär ca. 0,75 ct
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 21.05.2015 - 15:26 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |