Čís. položky 41

Brillantbrosche zus. ca. 0,55 ct

Brillantbrosche zus. ca. 0,55 ct - Klenoty

Gold Weißgold Roségold 800, portugiesische Amtspunze, 7,6 gøg8

15.05.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 850,-

Aukce: Klenoty
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 15.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.05. - 13.05.2015