Sigmund Lasselsberger *
(geb. 1955 in St. Georgen, tätig in Wien) Morgennebel, undeutlich signiert, Öl/Mischtechnik auf Leinwand, 40 x 50 cm, gerahmt, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
19.05.2015 - 16:02
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Sigmund Lasselsberger *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.05.2015 - 16:02 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 04.05. - 18.05.2015 |