Stolek v barokním stylu
dřevo, řezané, zlacené, čtyři esovité nohy v horní části s řezaným maskaronem, nohy spojené trnoží ve tvaru X, vyřezávaný lub s řezaným maskaronem v ose, mramorová deska, Německo, 2. pol. 19. století, 68 x 77 x 60 cm, poškozené zlacení (Zí)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 40.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Stolek v barokním stylu
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |