Šperkovnice v barokním stylu
dřevo, ořechová dýha, hranolový tvar, na čele a na bocích jemná intarzie kartuše s květinami různými dřevy, dvoukřídlá skřínka, uvnitř drobné zásuvky dýhované ořechovou dýhou, původní zámek a klíč, střední Evropa, 2. pol. 19. století, 50 x 45 x 27 cm, restaurovaný stav (Zí)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 24.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Šperkovnice v barokním stylu
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |