Pár křesílek v renesančním stylu
ořechové dřevo, řezané, nůžková konstrukce ve tvaru písmene W, ve spodní části řezané tlapy, v horní části řezané lví hlavy, novodobě čalouněno umělou kůží, střední Evropa, konec 19. století, 65 x 78 x 49 cm, restaurovaný stav (Zí)
23.05.2015 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |