Pár židlí v renesančním stylu
dřevo, tmavě mořené, čtyři soustružené nohy spojené trnoží ve tvaru písmene H, obdélný sedák, řezané deskové opěradlo s motivem erbu se lvem, střední Evropa, 2. pol. 19. století, výška 115 cm, lehce poškozeno (Zí)
23.05.2015 - 15:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Pár židlí v renesančním stylu
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |