Číše
sklo alabastrové bílé, fazetovaný projmutý tvar, na fazetách se střídají pestře malované květy růží a zlacené rokaje, Čechy, 40. léta 19. století, výška 13,5 cm (Zí)
23.05.2015 - 15:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Číše
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |