Číška se sv. Václavem a sv. Klárou
sklo čiré, válcový, fazetovaný tvar, na plášti řezané postavy světců a kartuše se srdcem a monogramem WC, na dně řezaný monogram s korunkou, Čechy, 3. třetina 18. století, výška 8,5 cm, lehce otřené zlacení (Zí)
23.05.2015 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |