Čís. položky 483

Figurální hodiny - Alegorie jara

porcelán, odnímatelná oválná základna zdobená plastickými kvítky, ve spodní části hodin na pravé straně dvě dívky s labutěmi, po levé straně andílci, na vrchu odnímatelný kočár s alegorií jara s andílkem, bohatě zdobeno plastickými kvítky, stroj kotvový s pérovým pohonem a půlovým bitím na zvonek, ciferník smaltovaný, porcelán značen nepravou značkou Míšně, pravděpodobně Wallendorf, konec 19. století, celková výška 58 cm, 38 x 33 cm, lehce poškozeno - lepená ruka, poškozené zadní kolo, ulámaná kvítka, lepená zadní hrana podstavce (Zí)

23.05.2015 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 80.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 45.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 23.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 16.05. - 23.05.2015