Pár dekorativních váz s víky
porcelánová kruhová základna a vejčité tělo, noha a víko z mosazného plechu zdobeného smaltem s úchytkou ve tvaru piniové šišky, na plášti těla malba pestrými emaily, motiv dívek a andělů v krajině, sign. M. Demonceaux, Francie, nepravá značka Sevres, 2. pol. 19. století, výška 35 cm (Zí)
Marie Demonceaux - malířka porcelánu činná ve Francii v 60. - 80. letech 19. století
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 26.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Pár dekorativních váz s víky
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |