Dekorativní talíř "Dívka s tamburínou"
porcelán, pestře malovaný motiv dívky opřené o kožešinu a držící tamburínu, porcelán zn. Teichert, Dubí u Teplic, počátek 20. století, průměr 28,5 cm, adjustováno v novodobém zlaceném rámu (Zí)
23.05.2015 - 15:00
CZK 14.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |